Czy impotencja może przyczynić się do depresji ?

 In Bez kategorii

Kamagra to nowo opracowany lek na zaburzenia erekcji, który zawiera główny składnik aktywny – samitan, ten sam związek w Viagrze. Kamagra działa poprzez rozluźnienie miękkich, gładkich mięśni trzonu prącia, umożliwiając dopływ większej ilości krwi do penisa, powodując erekcję. Jest produkowany w Indiach przez Ajanta Pharmaceutical, znaną i renomowaną firmę farmaceutyczną. Ogólna wersja Kamagry, zwana generycznym samithanem, została udostępniona przez GlaxoSmithKline (GSK), firmę farmaceutyczną z siedzibą w Europie.

Podobnie jak inne leki leczące zaburzenia erekcji, Kamagra może powodować pewne działania niepożądane, szczególnie u pacjentów w podeszłym wieku. Obejmują one zmniejszenie pożądania seksualnego, zmniejszoną wydajność, drętwienie, świąd i utratę czucia. Pacjenci powinni skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem Kamagry lub jakiegokolwiek innego leku na zaburzenia erekcji. Niektóre działania niepożądane kamagry związane z niektórymi lekami wymieniono poniżej.

Jeśli przyjmujesz tabletki rozrzedzające krew, takie jak warfaryna, aspiryna lub żel warfarynowy, lub przyjmujesz leki przeciwzakrzepowe, takie jak warfaryna, aspiryna lub inne środki, powinieneś unikać stosowania Kamagry podczas przyjmowania tych leków. Niektóre z tych leków powodują zmniejszenie wchłaniania innych leków, co może powodować zmniejszenie skuteczności kamagry. Jeśli używasz kamagry, należy ją przyjmować z innymi lekami, aby zapobiec możliwej interakcji. Powinieneś również powiadomić swojego lekarza, jeśli przyjmujesz jakiekolwiek inne leki, takie jak lit, karbamazepina, Valium itp., ponieważ niektóre z tych leków mogą zakłócać działanie kamagry.

Niektóre z poważniejszych skutków ubocznych kamagry mogą być związane z pacjentami stosującymi leki na depresję, zaburzenia układu sercowo-naczyniowego, astmę i POChP, nudności, drgawki, choroby wątroby lub nerek, reakcje alergiczne na którykolwiek składnik leku lub inne problemy fizyczne . Bezpieczeństwo tych leków musi być stale badane. Niektóre z tych leków są również stosowane w leczeniu wysokiego ciśnienia krwi, wrzodów, hiperlipoproteinemii, gruźlicy, osteoporozy, zakrzepowego zapalenia żył i zatorowości płucnej.

Pacjenci powinni o tym wszystkim pamiętać, rozważając zastosowanie tego leku w swoich problemach seksualnych. W przypadku zauważenia jakichkolwiek nietypowych działań niepożądanych, takich jak przyspieszenie akcji serca, trudności w oddychaniu, zawroty głowy lub uczucie pustki w głowie podczas erekcji lub jakiekolwiek inne problemy, które mogą spowodować wypadek lub uraz, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem. Niektóre z poważniejszych skutków ubocznych obejmują reakcje alergiczne na substancję czynną, zmniejszenie przepływu krwi, udary i halucynacje. Lekarz powinien być świadomy wszelkich historii rodzinnych, które mogą być związane z niepożądaną reakcją na kamagrę.

Kamagra to nazwa marki generycznej wersji tego leku o nazwie wardenafil. Wiele aptek sprzedaje leki na receptę i bez recepty, takie jak kamagra, ale są one gorszej jakości i mogą prowadzić do poważnych skutków ubocznych. Aby w pełni wykorzystać swoje leki, powinieneś kupić kamagrę online z wiarygodnego źródła. Poświęcając czas na zapoznanie się z produktami, które zdecydujesz się użyć i jak działają, będziesz mógł wybrać najlepsze leki, takie jak kamagra, aby zapewnić Tobie i Twojemu partnerowi jak najlepsze wrażenia.

Recent Posts

Start typing and press Enter to search