Jak wyglądają cykle przyjmowania sterydów?

 In Bez kategorii

Sterydy anaboliczne oferowane przez dzisiejsze sklepy różnią się między sobą. Dlatego dla początkujących osób szczególnie poleca się środek nazywany Primobolan. Parabolan działa podobnie, dlatego oba preparaty można stosować zamiennie. Jednak aby cieszyć się z korzyści związanych z przyjmowania sterydów, należy wiedzieć w jaki sposób odbywa się dawkowanie oraz jak rozplanować cykle. W przypadku mężczyzn Primobolan można przyjmować w dawkach wahających się od 200 do nawet 400 mg na tydzień.

Wybieramy sterydy ze sklepu online

Amatorzy i młodzi panowie powinny zdecydować się na niższą dawkę, żeby ich organizm stopniowo przyzwyczaił się do przyjmowanych środków. Z kolei porcje rekomendowane dla pań powinny zmieścić się w przedziale od 50 do 100 mg na tydzień. Doświadczenie pokazuje, że wiele osób często łączy kilka różnych środków, co pozwala uzyskać optymalne efekty. Warto jednak wiedzieć, jakie sterydy anaboliczne można stosować razem, żeby nie zmagać się z przykrymi skutkami ubocznymi oraz niekorzystnymi objawami. Trzeba również brać pod uwagę wątrobę oraz nerki, gdyż stosowany testosteron niekorzystnie wpływa na ich kondycję i utrudnia normalne funkcjonowanie.

Które sterydy polecamy

Jak już wspomniano Primobolan dobrze współpracuje z Deca Durabolin, Trenbolonem oraz środkiem Anavar. Warto wziąć pod uwagę Winstrol, Dian oraz Anadrol. Nie należy przesadzać z ilością, gdyż odbije się to negatywnie na zdrowiu i ogólnym samopoczuciu. Sterydy anaboliczne wymagają również odpowiedniego wsparcia pod koniec cyklu, albo kiedy dobiegnie końca. Z tego względu rekomenduje się nabycie leku znanego pod nazwą Nolvadex, HCG bądź Clomid. Każdy z nich odpowiada przede wszystkim na zwiększenie biodostępności przyjmowania sterydów i jednocześnie sprawia, że zmniejsza się ryzyko występowania skutków ubocznych związanych z obecnością w dopalaczach estrogenu. Można uniknąć tłustej skóry, zmian trądzikowych oraz niekorzystnych wzdęć.  

Recent Posts

Start typing and press Enter to search