Primobolan – jak działa?

 In Bez kategorii

Sterydy anaboliczne, do których zalicza się Primobolan oddziałują na całe ciało, dzięki czemu można zauważyć szereg zmian oraz poprawę wyglądu. Jest to związane z zastosowaniem w dopalaczu podwójnego wiązania na węglu pierwszym oraz drugim. Ta cecha sprawia, że hormony uzyskują jeszcze bardziej anaboliczny charakter, co cieszy wszystkich fanów środków o działaniu dopingującym. Oprócz wymienionych składników zastosowano także grupę 1-metylową, która odpowiada za ochronę wątroby. Warto zaznaczyć, że kulturyści oraz osoby przyjmujące bardzo silne sterydy, w których główny składnik to testosteron zmagają się z wieloma schorzeniami tego narządu.

Informacje na temat sterydów

Primobolan posiada estran octanowy, dzięki któremu metabolizm przyspiesza i jednocześnie nie wpływa w niekorzystny sposób na wątrobę i nie utrudnia jej funkcjonowania. Warto zaznaczyć, że sterydy anaboliczne przyjmowane doustnie zalicza się do grupy C17-aa. Jednak środek Primobolan nie mieści się w niej. Dla jednych użytkowników to duża zaleta, ale inne osoby w związku z tą właściwością zrezygnują z jego stosowania. Dlaczego? Chodzi o brak toksyczności dla wątroby, ale jednocześnie chodzi o to, że środek jest wyjątkowo delikatny i nie oddziałuje na organizm w takim samym stopniu, jak inne środki dopingujące.

Ranking sterydów ze sklepu internetowego

W związku z tym spora część użytkowników przekonała się bardziej do Primobolon Depot, czyli stosowania hormonów w formie zastrzyków. Dotyczy to przede wszystkim panów, którzy chcą uzyskać lepsze efekty i zależy im na skróceniu czasu. Doświadczenie pokazuje, że panie trzymają się klasycznego stosowania, czyli doustnych tabletek, które wpływają na tempo metabolizmu, pomagają spalić tkankę tłuszczową, pozwalają rzeźbić mięśnie i działają długo po zakończonym cyklu. Primobolan to sterydy anaboliczne, gdyż odpowiadają za zwiększenie syntezy białek (jednak w mniejszym stopniu niż inne dopalacze) oraz sprawiają, że ilość czerwonych krwinek występujących w organizmie zwiększa się. 

Recent Posts

Start typing and press Enter to search