Stres przed bliskością a impotencja

 In Bez kategorii

Kiedy w sytuacjach intymnych pojawiają się problemy, mężczyzna doświadcza utraty pewności siebie. Zjawisko to znane jest jako Stres Utraty Bliskości. Najbardziej ogólną nazwą tego zjawiska jest Stres Związany z Relacjami. Niepokój związany z bezpośrednim problemem często prowadzi do zamartwiania się o przyszłość, a to może spowodować, że mężczyzna traci zdolność podejmowania decyzji na korzyść swojej partnerki. Dlatego właśnie techniki relaksacyjne, takie jak hipnoterapia, okazały się tak skuteczne w zmniejszaniu objawów LPS. Wiele czynników przyczynia się do stresu w związku u mężczyzn. Często są to nieuświadomione uprzedzenia, które często stanowią podstawę nieświadomych procesów myślowych.

Wielu mężczyzn cierpi z powodu problemów z impotencją w obecności atrakcyjnych kobiet. Kiedy spotykają się z atrakcyjną kobietą, mężczyźni ci często zgłaszają uczucie złości i frustracji z powodu niemożności osiągnięcia szczytowania. Natychmiastowa erekcja zazwyczaj kończy interakcję z tą kobietą i prowadzi ją do opuszczenia pokoju. Co gorsza, mężczyźni ci opisują również niesmak w ustach i trudności z zapamiętaniem podstawowych słów lub zwrotów. Dla niektórych mężczyzn prowadzi to do tego, że zaczynają się bać podchodzić do atrakcyjnych nieznajomych kobiet w miejscach publicznych, nawet gdy nadarza się ku temu okazja. Być może jesteś jednym z tych mężczyzn i obawiasz się samotnego pójścia w miejsce publiczne tylko z powodu tego, co mógłbyś tam zrobić lub powiedzieć.

Jeśli znalazłeś się w sytuacji, w której nie możesz wywołać erekcji pomimo kompulsywnego wysiłku zarówno fizycznego, jak i psychicznego, musisz poszukać profesjonalnej pomocy. Problem może być związany z chorobą podstawową, którą można leczyć odpowiednimi lekami i/lub uwagą. Twój lekarz może też skierować cię do psychologa, który specjalizuje się w problemach seksualnych. Aby odnieść sukces, będziesz potrzebował wszelkiej pomocy, jaką możesz otrzymać.

Tadalis jest lekiem, który został wynaleziony specjalnie po to, by leczyć pożądanie i jego objawy. Lek ten powstał dzięki pewnemu mężczyźnie, który miał dość swojej żony i tego, jak go traktowała. Z kilku swoich wynalazków stworzył firmę farmaceutyczną i zaczął je sprzedawać wszystkim, którzy chcieli je kupić. Każdy klient chciał mieć lekarstwo na swoje niechciane uczucia, więc próbował wszelkich metod, jakie tylko mógł znaleźć, by je zdobyć, a lekarz, który wymyślił Tadalis, szybko zdał sobie sprawę, jak popularny stanie się ten lek.

Impotencja może pojawić się z różnych powodów. Zaburzenia lub stany mogą obejmować stany psychiczne, neurologiczne, infekcje, zaburzenia metaboliczne lub zmiany w poziomie hormonów. Zaburzenia psychiczne mogą obejmować depresję, schizofrenię, chorobę dwubiegunową i zaburzenia lękowe. Badania neuroobrazowe wykazały, że u pacjentów z przewlekłymi zaburzeniami psychicznymi dochodzi do znaczących zmian w mózgu, szczególnie gdy obecna jest substancja taka jak alkohol lub nielegalne narkotyki.

Recent Posts

Start typing and press Enter to search